20 let praxe Vstupní konzultace jen 290 Kč

Nutriční specialista vám vysvětlí vše o zdravém hubnutí a správném stravování...

NUTRIČNÍ ORDINACE je více než 20 let členem asociace sdružující garantované poskytovatele odborných služeb v oboru vyživové poradenství.

Spolupracujeme s praktickými lékaři, gastroenterology, ortopedy, maséry atd., ale objednat se u nás může kdokoliv i bez lékařského či jiného doporučení. Odborností, způsobem vedení klientů a především dlouhodobou praxí se výrazně odlišujeme od ostatních poraden. NEPRODÁVÁME ŽÁDNÉ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY!

Rádi Vám pomůžeme v těchto oblastech:

1. Trvalá úprava váhy - hubnutí i přibírání

Většina lidí k nám přichází s otázkou JAK ZHUBNOUT? Pokud je člověk ochoten řídit se radami nutričního poradce, bude mít stejné výsledky jako všichni ostatní. Hubnutí u nás opravdu není postavené na dietách, hladovění nebo enormním sportování. Základními pilíři jsou vyvážený jídelníček (bílkoviny, sacharidy, tuky a správné kalorické nastavení), pravidelná strava a základní pohybová aktivita (chůze je dostačující). V péči máme i děti, které se potýkají s nadváhou. U nezletilých je vždy nutná přítomnost jednoho z rodičů. Další skupina, která k nám dochází, jsou lidé, kteří potřebují přibrat na svalové hmotě.

2. Sestavení jídelníčku

Nejdůležitější je vědět CO, KDY a KOLIK jídla je zapotřebí sníst, aby tělo nestrádalo. V opačném případě může dojít ke zpomalení metabolismu a k rozpoutání katabolického procesu, v jehož důsledku se ztrácí svalová hmota.

3. Očista organismu

Nedílnou součástí změny životního stylu je pravidelné odhlehčení trávicího traktu. Pomocí správného jídelníčku Vám pomůžeme celý organismus aktivovat a odlehčit tak, aby lépe fungoval.

Vyzkoušeli jste různé diety, ale bez viditelného úspěchu? 

S velkou pravděpodobností opakujete stále stejné chyby jako všichni ostatní, kteří za námi do ordinace přicházejí. Od našich klientů víme, jak je psychicky velmi ubíjející a demotivující, když se člověk snaží zhubnout, dokáže si i odepřít nějaké pochutiny, které má rád, chodí pravidelně cvičit a zkrátka NIC se nestane!!!. Prostě žádný výsledek. Že Vám mluvíme z duše? Nebojte, nejste v tom sami. 

Jak tělo funguje?

Abyste Vaše tělo vůbec přiměli k redukci tuku, je třeba nejprve nastartovat metabolismus a začít postupně dodržovat všechna pravidla, která jsou pro něj důležitá. Lidské tělo je velmi složitý "stroj" a pokud ho násilím donutíme (dietou nebo fyzickou aktivitou), aby snižovalo tukové zásoby, udělá pravý opak a začne si ukládat energii na horší časy. Většina lidí bohužel soustředí svou pozornost pouze na to, kolik váží. Zhubnutých 10 kg neznamená shozených 10 kg tuku, ale většinou je vše jen úbytek svalové hmoty a vody. Po dietě však přebytečný podkožní tuk v problematických partiích zůstává i nadále. Že je tomu tak? Pokud se i přesto něco málo zhubne, většinou každého stejně dostihne obávaný jo-jo efekt.

Využijte nezávazné vstupní konzultace - nyní za zvýhodněnou cenu jen 290 Kč.

Jen v péči nutričního specialisty budete mít vše pod přímou kontrolou. Naučíme Vás CO, KDY a KOLIK jídla máte sníst. Ze zkušeností našich klientů víme, že jim nový jídelníček chutná, nemají žádný hlad, ani chutě na sladké. Nemusíte se obávat, že vás budeme nutit jíst jen "zrní a klíčky". Není tomu tak. Jsme zastánci toho, že je třeba jíst od každého něco. I milovníci masa si pochopitelně přijdou na své a pokud Vám některá potravina chutnat nebude, není absolutně žádný důvod jí násilím zařazovat. Vše se dá nahradit něčím jiným. Individuální plán se vytváří s ohledem na mnoho faktorů jako např. přístrojová tělní analýza, bazální metabolismus, zdravotní stav a současná životospráva. Obecné rady či jídelníčky z internetu nefungují a logicky ani fungovat nemohou. Objednejte se k nám a uvidíte, že se také zařadíte do řady našich spokojených klientů.

Trvalý úbytek 10 cm v pase za 3 měsíce? U většiny našich klientů zcela běžné.

Irena Škardová: „Za 6 měsíců, co jsem "pod dohledem" p. Spilky, jsem zhubla 16 kg a 18 cm v pase. Nevěřila jsem, že i u mě to může fungovat. Samozřejmě, že bez dodržování jídelníčku a pohybu to nejde. Nicméně s tím jsem neměla problém ani před návštěvou nutriční ordinace. Jen jsem se dozvěděla, co a kdy a kolik jíst, a výsledek se dostavil. Jsem se sebou velmi spokojená a pokračuji v programu. Všem, kdo si myslí, že to nemůže fungovat, radím, vyzkoušejte si to. Je to vaše tělo, vaše rozhodnutí, vaše zdraví a váš život. Budete se cítit naprosto skvěle.

Alice Králová: „S nutriční ordinací pana Spilky jsem velice spokojená. Je to profesionál na svém místě. Nejen, že mě vyslechl a nastavil takový postup, který vyhovuje mému životnímu stylu, ale především vše přizpůsobil i mým chuťovým požadavkům. Sestavil mi 10 výborných jídelníčků a další jsem si dle jeho rad vytvořila sama. Vás to také naučí a to je podle mého názoru super. Dříve jsem byla u jiné poradkyně, tam byly jídelníčky dané, nešlo s nimi hýbat a recepty nic moc. Tady si sama rozhodnu, který den zařadím, podle nálady a chutě. Jen je třeba vědět, kolik si toho mám na talíř dát a to je celé. Já mám celkově 11 kg dole, manžel se přidal také a shodil zatím 8kg. Děkujeme a přejeme hodně štěstí :-)

Objednejte se do nutriční ordinace, máme 20 let praxe a zkušeností.

Za tuto dobu jsme pomohli mnoha klientům a jsme připraveni pomoci i vám, společně to zvládneme. To vše bez diet, doplňků stravy a hladu! V Praze máme dvě pobočky - Nové Město a Černý Most.

Vyplňte si kontaktní formulář nebo zavolejte na 774 821 777.

Rezervujte si termín

Jméno a příjmení

Email

Telefon

Zpráva

Místo konzultace


Jak to u nás probíhá

Na nezávazné vstupní konzultaci se nutriční terapeut seznámí s Vaším zdravotním stavem, životosprávou a stravovacími návyky. Změří Vás na tělním analyzátoru, díky kterému zjistí aktuální složení Vašeho těla (tuk, voda, viscerální tuk, svalová hmota...). Tyto údaje se kontrolují při každé návštěvě. Dále Vám výživový poradce vysvětlí, jak lidské tělo funguje, jaká pravidla je nutné dodržovat a především odhalí všechny chyby, kterých se i nevědomky dopouštíte!!! Na základě získaných informací se stanoví ten nejvhodnější plán, se kterým Vás i odborník na výživu podrobně seznámí. Obavy ani stud opravdu nejsou na místě. Pomůžeme lidem jak s nadváhou, tak i podváhou a všem klientům, kteří chtějí mít své stravování pod kontrolou. 


Rezervovat termín

Důležitá upozornění

Nezabýváme se prodejem jakýchkoliv tablet, koktejlů nebo jiných doplňků stravy!

Onkologičtí pacienti a lidé s poruchou příjmu potravin, musí být v péči svých lékařů specialistů, proto je do péče nepřijímáme.

Info pro studenty: Z provozně-organizačních důvodů u nás není možné vykonat studentskou praxi.

Cena za poradenství

Vstupní konzultace je NEZÁVAZNÁ, trvá 45 min a díky akční ceně stojí nyní pouze 290 Kč. 

Následné výživové poradenství vždy přizpůsobujeme finančním poměrům každého klienta tak, aby si to mohli dovolit i maminky na mateřské dovolené, studenti nebo důchodci. Celková cena je ovlivněna dobou, po kterou je klient u nás v péči, počtem objednaných kontrol a výčtem služeb, které chce využívat.

Naše ceny jsou však výrazně nižší, než v jiných poradnách v Praze. 

Objednejte se k nám, rádi Vám vše vysvětlíme a nastavíme s Vámi takový stravovací režim, který zvládnete za pomoci běžně dostupných potravin i dodržet.


Rezervovat termín

Ordinace Praha 1 - Nové Město

Mezi hotelem Imperial a obchodním domem Bílá Labuť

Na Poříčí 17 - 3. patro
110 00 Praha 1 - Nové Město 
tel.: 774 821 777
nutricniordinacepraha1@centrum.cz

Nutriční ordinace Praha 1

Spojení MHD:
metro B - Náměstí Republiky
TRAM č. 3, 8, 14, 24 - Bílá Labuť


 

Ordinace Praha 14 - Černý Most

Poliklinika Černý Most

Gen. Janouška 902/17, 4. patro
198 00 Praha 14 - Černý Most 
tel.: 774 821 777
nutricniordinacepraha1@centrum.cz

Nutriční ordinace Praha Černý Most

Spojení MHD:
metro B – Černý Most nebo Rajská zahrada
BUS č. 181, 186, 201 – Poliklinika Černý Most