18 LET PRAXE VSTUPNÍ KONZULTACE JEN 290 KČ OBJEDNEJTE SE ZDE

Reference - zkušenosti klientů

Naší vizitkou jsou spokojení klienti. Přidejte prosím hodnocení a sdělte všem, jaké máte osobní zkušenosti s naší ordinací. Váš příběh může být inspirací pro ostatní. Děkujeme.

+ přidat referenci

Irena, 06.12.2018

Jsem "pod dohledem" p.Spilky od června letošního roku. Za tuto dobu, tj. 6 měsíců, jsem zhubla 16 kg a 18 cm v pase. Nevěřila jsem, že i u mě to může fungovat. Samozřejmě, že bez dodržování jídelníčku a pohybu to nejde. Nicméně s tím jsem neměla problém ani před návštěvou nutriční ordinace. Jen jsem se dozvěděla, co a kdy a kolik jíst, a výsledek se dostavil. Jsem se sebou velmi spokojená a pokračuji v programu. Všem, kdo si myslí, že to nemůže fungovat, radím, vyzkoušejte si to. Je to vaše tělo, vaše rozhodnutí, vaše zdraví a váš život. Budete se cítit naprosto skvěle.

Miroslava S., 25.11.2018

Správná a pohodová motivace pomohla k dosažení mého cíle, výsledek se dostavil.

Alice Králová, 25.11.2018

S nutriční ordinací pana Spilky jsem velice spokojená. Je to profesionál na svém místě. Nejen, že mě vyslechl a nastavil takový postup, který vyhovuje mému životnímu stylu, ale především vše přizpůsobil i mým chuťovým požadavkům. Sestavil mi 10 výborných jídelníčků a další jsem si dle jeho rad vytvořila sama. Vás to také naučí a to je podle mého názoru super. Dříve jsem byla u jiné poradkyně, tam byly jídelníčky dané, nešlo s nimi hýbat a recepty nic moc. Tady si sama rozhodnu, který den zařadím, podle nálady a chutě. Jen je třeba vědět, kolik si toho mám na talíř dát a to je celé. Já mám od prázdnin 11 kg dole, manžel se přidal také a shodil zatím 8kg. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a ať Vám miminko roste :-)

Křížová, 14.09.2018

Super - naprostá spokojenost, skvělý výsledek

Zdeňka R., 03.09.2018

Velmi ochotný, příjemný, vše mi podrobně vysvětlil

Tomáš Kačírek, 26.08.2018

Necítil jsem se fyzicky a ani psychicky dobře a i přesto, že jsem se snažil aktivně sportovat nedosáhl jsem výsledků, které jsem očekával s tím, že i přes snahu jíst podle sebe správně, jsem měl pocit hladu a po pár dnech jsem se vždy začal přejídat a měl jsem pořád neukojitelný hlad :-) Za necelé tři měsíce jsem na váze zhubl 11 kg, ale co vnímám jako nejdůležitější je to, že jsem minimálně zhubl svalovou hmotu a v drtivé většině pouze tuk (díky správně dodržované stravě) a zásadní změny jsou vidět na snížení objemu pasu, břicha ..... Cítím se daleko lépe, nejen fyzicky (což mám ověřené při konkrétních cvičení, kde jsem se posunul dále než předtím), tak hlavně psychicky. Jsem daleko bystřejší, mám pocit, že i v práci jsem efektivnější. Dále již nemám pocity hladu a nemám potřebu se ve večerních hodinách přejídat. Dokonce jsem objevil spoustu nových zdravých surovin, které jsem doposud nejedl a nyní jsem si některé zamiloval. Zjistil jsem, že je dobré se poradit s někým, kdo je v dané oblasti odborník ( a to platí i v jiných odvětví) a nemá cenu se dlouhodobě o něco snažit, když člověk neví, zda to dělá správně a nedostavují se výsledky. To může mít za následek nejen zdravotní problémy, ale i pocit daného člověka, že na to nemá, že nemá silnou vůli a pak to již vzdá navždy. Já jsem si po konzultaci uvědomil, že vůli a chuť mám, jen jsem výsledku nemohl dlouhodobě dosáhnout a udržet si ho, protože jsem se prostě špatně stravoval a mé tělo na to samozřejmě reagovalo. Nyní si myslím, že své tělo znám, že vím jak se mám stravovat, abych se cítil dobře a dokonce bych řekl, že v konečném důsledku jím více než předtím. Umím si připravit velmi pestrý jídelníček a co je na tom nejlepší, tak ze surovin, které chci já a které mě chutnají (zamiloval jsem se do snídaně -  včelí med namazaný na žitném chlebě a k tomu miska jahod :-)). Jsem rád, že jsem se po dlouhém zvažování odhodlal a využil jsem služeb pana Spilky, s tím, že jsem si vyčítal, že jsem to neudělal o pár let dříve, ale na konec si říkám, že lepší pozdě než vůbec. Stále ještě docházím na konzultace, tedy má "proměna" ještě není u konce, ale průběh jde podle našeho společného plánu a k cíli již mám velmi blízko.

Peter Beňo, 23.08.2018

Byl jsem moc spokojen

Filip Sirotek, 18.08.2018

Rozhodl jsem se, protože se mi nedařilo redukovat tuk resp. občas se mi podařilo zhubnout, ale tuk (tukové polštáře) na těle zůstával. Také mně přestávala vyhovovat každodenní závodní strava (obědy). Cítil jsem se po nich těžko, byl jsem nafouklý a unavený při odpolední práci. Zmenšoval jsem večeře (i proto, abych neměl výčitky díky spořádaným obědům). Někdy jsem třeba nevečeřel vůbec. Míval jsem tudíž velmi často hlad. Protože jsem předtím neměl výrazné zdravotní potíže, všímal jsem si především změn postavových. Tukové polštáře mizely hlavně v oblasti břicha a pasu, a to po měsíci. V dalších měsících se postava dále sama rovnoměrně formovala, tuk mizel.  Takže mezi jednoznačný pozitivní pocit bych zařadil radost, že jsem zhubl bez hladu, únavy a stresových diet a hlavně - správně. Lépe a lehčeji se hýbu a mohu bez ostychu třeba na bazén. Pro mě je nejdůležitější vědět, jak si správně a v jakém množství rozložit jídlo během dne, abych neměl hlad. Jaké potraviny jsou pro fungování mého těla prospěšné. Zároveň jsem si bezpečně uvědomil, že i kdybych sebevíc sportoval, ale málo nebo nesprávně jedl, výše uvedených výsledků bych nikdy nedosáhl.

Karolína Forštová, 15.08.2018

Myslím, že nejdůležitější je stejně vlastní rozhodnutí pracovat sám na sobě a s tím Vám žádný poradce nepomůže. Ale u tohoto poradce jsem cítila, že to, co mne učí, splývá s mým osobním přesvědčením a to je důležité cítit to stejně srdcem. A pak je krásný pocit, když zjistíte, že to, čemu věříte, opravdu funguje.

Milena Š., 11.08.2018

Služeb NUTRIČNÍ ORDINACE jsem se rozhodla využít poté, co jsem se několik let pokoušela s menším či ještě menším úspěchem zhubnout. I když jsem si myslela, že dobře znám zásady zdravého stravování, moje pokusy o redukci váhy byly neúspěšné. Proto jsem se rozhodla obrátit na odborníky, které jsem v NUTRIČNÍ ORDINACI skutečně našla. První výsledky se dostavily už po 2-3 týdnech, kdy mě nadobro přestala pálit žáha, která mě do té doby trápila poměrně často. Další výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. Každý týden jsem se cítila lépe. Brzy jsem mohla obléknout ty kusy oblečení, které jsem již plánovala ze svého šatníku definitivně vyřadit. Rodina i přátelé mi říkali, jak skvěle vypadám, všímali si mého hubnutí. Cítila jsem příval energie. Za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg. Spolupráce s NUTRIČNÍ ORDINACÍ byla výborná. Odborníci, které jsem poznala, vytvořili přátelské a vstřícné prostředí, naučili mě sestavit si vlastní jídelníček a porozumět principům zdravého stravování. Jejich služby mohu doporučit všem, kteří si přejí zhubnout, změnit svoji postavu a nenásilně zlepšit způsob svého stravování.

M.B., 02.08.2018

Velmi příjemný a pohodový člověk, který vás dokáže správně motivovat k dosažení toho, proč jste jeho ordinaci navštívili.

Gražyna Kostková, 25.07.2018

Příjemné vystupování, profesionalita, ochota vysvětlovat, podpora... Zkrátka jsem na 100% spokojena.

Tomáš P., 19.07.2018

Potřeboval jsem změnit životní styl, začít jíst zdravěji a snížit váhu, abych mohl začít běhat bez negativních efektů (zátěž kloubů). Za cca 2 měsíce přes 12 kg minus a hlavně mám lepší životní pocit (snazší pohyb, žádná únava). Pan Spilka mi ukázal cestu, která funguje. Dále už musím jít jen já sám...

Věra Kremlová, 14.07.2018

Řešili jsme výživu desetiletého syna. Naším cílem bylo snížit váhu, naučit syna i nás zdravému stravování. Jak syn, tak já jsme během 3 měsíců snížili váhu. Oba se cítíme lépe, zejména syn byl se změnou velmi spokojen a pochvaloval si i pozitivní vliv na pohybovou aktivitu. Syn se naučil v jídle "ovládat". Uvědomuje si, že jsou některé potraviny pro zdravé stravování nevhodné a pokud je konzumuje tak výjimečně a s vědomím, že je potřeba rovnováha mezi přijatou a vydanou energií. "Hřeší" podstatně méně než dříve. Z naší domácnosti také zmizela zásoba sladkostí.

Lucie Tlustá, 03.06.2018

Dříve jsem zkoušela různé diety a žádná nezabrala, tak jsem si řekla, že bych chtěla zkusit něco nového a hlavně pod lékařským dozorem.  Musím říci, že za dobu "držení diety" jsem shodila 7 kg a zhubla přes 13 cm přes boky, což je pro mě úžasný výsledek. Cítím se o dost lépe, mám větší sebevědomí, přestávám se stydět nosit věci, které bych si na sebe předtím nikdy nevzala a motivuje mě to k pokračování.  Z nutriční ordinace jsem si odnesla mnoho nových zkušeností, ať již ohledně správného jídelníčku či cvičení. Dozvěděla jsem se, že toto celé není vlastně vůbec žádná dieta, naopak. Jím častěji a ve větších porcích a neznám pocit hladu a navíc k tomu shazuji, takže to celé hodnotím velice kladně.

Jan Chmelík, 27.05.2018

Dlouhodobě jsem se potýkal s nadváhou. Přestože jsem sportovec, zaměřený na silové tréninky a klasický bodybuilding, nedařilo se mi snížit procento tuku ani po vše možných dietách. Proto jsem se nakonec rozhodl navštívit profesionála. Za 40 dní jsem na váze ztratil 15 kilogramů a procento tuku v těle se snížilo téměř o 15%, obléknu si opět věci, do kterých jsem se neoblékl dva roky. Cítím se naprosto skvěle. Hodně si všímá i mé okolí. Mnohem víc jsem začal sportovat, protože s menší tukovou zátěží je to snadnější. Není možné se nechat čímkoliv do tohoto programu nutit, člověk sám musí dojít k tomuto rozhodnutí a říct sám sobě dost a začít něco dělat. Je to rovněž o psychické stránce. Martin Spilka je každopádně profesionál, který pomůže za všech okolností. Jeho přístup je vysoce profesionální a jsem řád, že jsem se k němu dokopal.

Ludmila Dvořáčková, 13.05.2018

Mohu doporučit, bez léků, přípravků, a relativně za málo peněz.

Karla Černá, 06.05.2018

Dobrý den přeji všem. I já se připojuji se svým hodnocením - profesionální a hlavně lidský přístup. Naučili mě sestavovat si jídelníček, nemám žádný hlad ani chutě, cítím se výborně, po 3 měsících mám už 8 kg dole a o 6% méně tuku. Další věc, kterou jsem velmi ocenila na začátku a proto jsem se i rozhodla se stát jejich klientkou je fakt, že mi na rovinu řekli, že si nebudu kupovat žádné koktejly či tablety... Závěrem plně doporučuji ostatním a držím všem palce.

Jana Nepejchalová, 29.04.2018

Je mi 60 let, pod vedením poradce jsem během 4 měsíců zhubla o jednu konfekční velikost, nejvíce mě potěšilo zmenšení břicha o 15 cm a klesla mi hladina cukru o 2 jednotky. Nikdy jsem nepocítila hlad a nepoužívala žádné doplňky stravy. Nutriční ordinaci doporučuji všem, kdo chce provést změnu jídelníčku ze zdravotních důvodů a nebo kvůli váze.

Monika Veselovská, 13.03.2018

Dostala jsem dostatek informací. Přístup k hubnutí je velmi racionální. Žádné týrání. Velmi lidský přístup.

Nikola, 18.01.2018

S navrženým plánem jsem byla spokojená. Jelikož jsem neměla žádnou velkou nadváhu, šlo mi převážně o shození několika málo přebytečných kil, se kterými jsem si za celý půl rok sama nedokázala poradit. Stejně tak, jako většina lidí, jsem si myslela, že čím měně budu jíst (a hodně sportovat), tím větší úbytek váhy bude. Po půl roce mi došlo, že tato cesta nikam nevede a s pomocí navrženého stravovacího programu od poradce začala kila (centimetry) ubývat a to i bez hladovění. Dalším přínosem pro mě, jako pro vegetariána, bylo správné nastavení denního příjmu bílkovin, který byl u mě do té doby nedostatečný.

Petra Koutná, 03.11.2017

Informace ohledně změny životního stylu vyčerpávající. Poradce nikomu za každou cenu nic nenutí, nedoporučuje žádné extrémní stravovací režimy, přizpůsobuje způsob stravování klientovi, učí klienta být samostatným a schopným si řídit proces změny stylu.

Michaela Hýžová, 16.08.2017

Pana Spilku mohu vřele doporučit, vše je pouze o správném stravování, pohybu a změně životního stylu. Žádné tablety ani zázračné potravinové doplňky. Z mé strany velká spokojenost!

Katerina Prazdniny, 13.06.2017

Pan doktor je velmi příjemný, jeho výklad zcela srozumitelný a metoda efektivní a celkem snadno proveditelná v praxi. Za 4 měsíce 7 cm v pase dolů, vnitřní tuk o 9 %. I když již nedržím tak důsledný dietní režim, tak s trochou pohybu navíc stále snižuji váhu i vnitřní tuk. Vše s normální stravou, bez jakýchkoliv doplňků. Rozhodně doporučuji.

Jana Zemancová, 07.05.2017

Pokud někdo dospěje k závěru, že potřebuje změnu životního stylu v oblasti výživy a redukce váhy (můj případ), mohu jen doporučit. Velice lidský a rozumný přístup pana Spilky mi pomohl se během ročního docházení zbavit nadbytečných kilogramů a dostat se do pohody s nižší váhou. Od nás klientů to určitě vyžaduje trochu pevné vůle a sebekázně, ale právě s perfektním přístupem pana Spilky se to dá zvládnout bez zbytečných nervů. Touto cestou mu mohu jen poděkovat a těšit se ještě na další spolupráci, protože ke kýženému cíli mi přeci jen ještě kousek chybí☺

Věra Šemovová, 25.04.2017

Celý život jsem se snažila zhubnout, zkoušela různé diety a prášky na hubnutí, ale nic nezabíralo, max. 1-2 kg. A já potřebovala zhubnout tak 20 kg. Díky pomoci nutriční ordinace se mi srovnal cholesterol, pominuly bolesti žaludku, který se ozýval každou chvíli díky prodělaným žaludečním vředům. Nyní vše stabilně v pořádku, pleť se mi vyčistila, trpěla jsem akné, přestala mě bolet páteř a klouby. Zhubla jsem za 6 měsíců 14 kg. Díky správnému jídelníčku ubyl hlavně tuk, takže jsem zhubla nejen váhově, ale hlavně na objemu. A pokračuji dále. Zvedlo se mi úžasně sebevědomí, všichni v okolí mě chválí, jak jsem omládla a je to vidět. I zdravé jídlo může chutnat a člověk nemá hlad, naopak, k čemuž jsem byla dříve skeptická. Rozeznávám zdravé a nezdravé jídlo.

Hana Papajiková, 25.04.2017

Rozhodla jsem se, že se pokusím změnit svůj život a dosavadní špatné stravovací návyky, jelikož mě nadváha začala omezovat v pohybu a vršily se zdravotní problémy. Dcera mi k svátku dala jako dárek konzultaci nutričního poradce. Za 7 měsíců jsem zhubla o 28 kg, tj. 4 konfekční velikosti, nemám již žádné zdravotní obtíže. Oceňuji lidský přístup odborníka, který mi vysvětlil jak se mám správně stravovat, vše je o mém rozhodnutí a výběru. I v pokročilejším věku není problém si upravit postavu.

Tomáš Doležal, 18.09.2016

Jednání s panem Spilkou bylo výborné a bezproblémové. Pan Spilka mě naučil jak zdravě přibývat na váze bez zbytečného tuku a nezdravého jídla. Poskytl mi mnoho informací o výživě, detoxikaci a nabírání svalové hmoty. S jeho službami jsem byl velmi spokojen.

Benediktova Z, 08.09.2016

Vzhledem k mým různým potravinovým alergiím, mi pan Spilka dokázal poradit, aby můj jídelníček byl vyvážený a bez hladovění centimetry ubývaly. Díky jeho skvělému přístupu jsem odbourala různé stravovací zlozvyky a citím se výborně. Určitě doporučuji :-)

Igor Smrek, 01.03.2016

Prisiel som tu na odporucanie lekara s tym, ze potrebujem upravit vahu smerom hore. +10kg. Po cca 6 mesiacoch ciel splneny a bolo to jednoduchsie nez som cakal. Osobne odporucam, dobra cena, ziadne zbytocnosti.Svalova vykonnost sa radovo znasobila. Pri dorzani jedalnicka je to jednorazova zalezitost a nie ako nekonciace diety, pretoze Vas nauci ako sa spravne stravovat. A potom je uz len na vas ci to budete dodrziavat. Zdar priberaniu a chudnutiu natrvalo.

Helena Havlíková, 24.02.2016

Díky této ordinaci se mi konečně podařilo shodit 14 kg. Poprvé jsem poznala způsob bez hladovění a hlavně jsem neměla chutě na sladké. Vše mi podrobně a ochotně vysvětlili a už vím, jak vlastně tělo funguje... Držím všem palce a ještě jednou děkuji, jste fajn :-)

Katka Brizova, 24.02.2016

Moje hodnocení je velmi pozitivní. Vše je jen o změně jídelníčku, žádné koktejly a žádný hlad. Upravil se mi cholesterol a cítím se celkově moc dobře. Je mi 58 let a přesto to šlo. Mám další chuť do života a stačím i vnoučatům... Hodně dalších úspěchů přeju.

Jak to u nás probíhá

Na nezávazné vstupní konzultaci se nutriční terapeut seznámí s Vaším zdravotním stavem, životosprávou a stravovacími návyky. Změří Vás na tělním analyzátoru, díky kterému zjistí aktuální složení Vašeho těla (tuk, voda, viscerální tuk, svalová hmota, bazální metabolismus...). Tyto údaje se kontrolují při každé návštěvě. Dále Vám výživový poradce vysvětlí, jak lidské tělo funguje, jaká pravidla je nutné dodržovat a především odhalí všechny chyby, kterých se i nevědomky dopouštíte!!! Na základě získaných informací se stanoví ten nejvhodnější plán, se kterým Vás i odborník na výživu podrobně seznámí. Obavy ani stud opravdu nejsou na místě. Pomůžeme lidem jak s nadváhou, tak i podváhou a všem klientům, kteří chtějí mít své stravování pod kontrolou. 

Jak zhubnout?

Na začátku Vám poradce pro výživu sestaví několik zdravých jídelníčků. Tím získáte jasnou představu, jaká pravidla musí být při jejich tvorbě dodržena (výběr potravin, skladba bílkovin, sacharidů a tuků, energetické hledisko atd.). Čím se od ostatních poraden výrazně odlišujeme, je fakt, že Vás nutriční terapeut naučí jídelníčky přímo sestavovat. Nikdo kromě Vás totiž nezná spektrum potravin, které Vám chutnají, nenadýmají Vás, jsou pro Vás cenově dostupné a umíte je i uvařit. Na rozdíl od draze zaplacených jídelníčků většiny výživových poradců se Vám nový stravovací režim od nás bude daleko lépe dodržovat, a to i z dlouhodobého hlediska. Podstata všeho je, abyste se konečně naučili CO máte jíst, KDY a hlavně KOLIK. 

Na konzultaci k nám přicházejí zpravidla dva typy lidí. Ti první si již v minulosti prošli celou řadou diet, ale většinou bez valného výsledku a ti druzí se nechtějí spoléhat na informace z internetu, které mnohdy patří do kategorie omylů, mýtů a polopravd. My se však opíráme především o odborné znalosti podložené každodenní praxí s klienty. Neopakujte stále stejné chyby a přijďte se k nám poradit, jak to dělat správně. Vězte, že to spolu zvládneme.

Cena za poradenství? Méně než 6.000 Kč!

Vzhledem k tomu, že máme dlouhodobě vyjednané příspěvky a dotace, je celková péče výrazně levnější, než v jiných poradnách v Praze. Našimi klienty se běžně stávají i maminky na mateřské dovolené, studenti či důchodci, kteří by si jinak nemohli dovolit zaplatit za poradenství více než deset tisíc. Vše závisí na tom, jaké služby si u nás objednáte. Buďte si jisti, že to Váš rozpočet zvládne. Na nezávazné vstupní konzultaci s Vámi nastavíme takové parametry péče, které pro Vás budou vhodné a hlavně finančně přijatelné. Za dobu našeho fungování, více než 18 let, jsme byli schopni každému nalézt optimální řešení. Úhrada objednaných služeb probíhá vždy na 2 - 3 platby, nikoliv předem v plné výši, jako je bohužel běžná praxe většiny poradců.

Důležitá upozornění

NEZABÝVÁME se prodejem jakýchkoliv tablet, koktejlů nebo jiných doplňků stravy!

Onkologičtí pacienti a lidé s poruchou příjmu potravin, musí být v péči svých lékařů specialistů, proto je do péče nepřijímáme.

Info pro studenty: Z provozně-organizačních důvodů u nás není možné vykonat studentskou praxi.

Chcete zdravě zhubnout a váhu si trvale udržet?
Domluvte si termín vstupní konzultace!Vyberte si prosím místo konzultace

na místě nezáleží

preferuji polikliniku v Praze ve Vysočanech

preferuji polikliniku U Dvou srpů v Praze na Smíchově


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ordinace v Praze 5 na Smíchově

U Dvou srpů 2024/2, 1. patro
150 00 Praha 5 Smíchov

Nutriční ordinace Praha Smíchov

spojení MHD k poliklinice Smíchov:
zastávka Kavalírka - TRAM 4, 9, 10, 16 a BUS 167

Ordinace v Praze 9 ve Vysočanech

Sokolovská 304 , 3. patro
190 00 Praha 9 Vysočany


Nutriční ordinace Praha Vysočany

Spojení MHD k poliklinice Vysočany:
metro B - Českomoravská nebo tram č. 16