20 let praxe Vstupní konzultace jen 290 Kč

Reference - zkušenosti klientů

Naší vizitkou jsou spokojení klienti. Přidejte prosím hodnocení a sdělte všem, jaké máte osobní zkušenosti s naší ordinací. Váš příběh může být inspirací pro ostatní. Děkujeme.

+ přidat referenci

Pro návštěvu nutriční ordinace pana Spilky jsem se rozhodla po absolvování letní dovolené s kamarádkami – výšlapy na vrcholy hor apod. Když jsem již druhý den nestačila s dechem a každých 5 minut se zastavovala a vlastně tak zdržovala celo výpravu. Na první konzultaci jsem dorazila ke konci srpna 2018, kde mi pan Spilka vše řádně vysvětlil, a když jsem něčemu nerozuměla, vše ochotně znovu zopakoval. Jedním z důvodů proč jsem na vše „kývla“ byla, že chci změnu, že neprodává žádné doplňky stravy a podobně, že si jídelníček budu sestavovat sama (přeci jen já sama vím, co mi chutná a co nechutná) a hlavně abych se cítila fit. Domluvila jsem si 7 vzorových jídelníčků a celkem 6 návštěv. V rámci redukce jsem zařadila svižnou chůzi cca 5x týdně, když začalo venku mrznout, začala jsem šlapat na páse ve fitku . První výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Do dnešního dne mám dole 30 kg z toho cca 20 kg tuku. A pokračuji dále. Samozřejmě si občas člověk zahřeší (např. při oslavě sklenkou vína, čokoláda). Super je, že si změn všímá i okolí . V prosinci se ke mně připojila mamka (57 let). Ta má od prosince dole cca 10 kilo a cítí se lépe. Závěrem, tedy mohu doporučit nutriční ordinaci pana Spilky, s jeho službami jsme maximálně spokojené.

Markéta

Dieta je založena na stanovení optimálního energetického příjmu a poměru tuku, cukrů a bílkovin, který pak "pacient" musí dodržovat. Výhodou je, že v rámci určených energetických mantinelů člověk může jíst prakticky cokoliv, nevýhodou pak poměrně velká časová náročnost všechno počítat, plánovat a při přípravě přesně odvažovat. Odměnou je ale výsledek - trvalé zhubnutí bez nějakého jojo efektu díky nastartování metabolismu, takže tělo si pak poradí i s nějakým tím výkyvem třeba o vánocích... Můj výsledek je snížení váhy ze skoro 90 pod 80 kg za asi 4 měsíce, ve věku 44 let a při výšce 178 cm, takže spokojenost.

Tomáš D.

Moje hodnocení je velmi pozitivní. Vše je jen o změně jídelníčku, žádné koktejly a žádný hlad. Upravil se mi cholesterol a cítím se celkově moc dobře. Je mi 58 let a přesto to šlo. Mám další chuť do života a stačím i vnoučatům... Hodně dalších úspěchů přeju.

Katka Brizova

Dostala jsem dostatek informací. Přístup k hubnutí je velmi racionální. Žádné týrání. Velmi lidský přístup.

Monika Veselovská

Pana Spilku mohu zcela jistě všem doporučit za jeho úžasný přístup k řešení problému s redukcí váhy. Především mi pomohl nastartovat změnu ve stravování, rozumně sestavit týdenní jídelníčky. Za posledních sedm měsíců jsem zhubnul, bez cvičení!“ 7,5 Kg a 8 cm v pase, a navíc se doma přidala i moje přítelkyně mínus 13Kg. To vše je uvážlivou změnou potravin a pravidelným stravováním, bez pocitu hladu. Budu touto cestou pokračovat dál.

Radek

S navrženým plánem jsem byla spokojená. Jelikož jsem neměla žádnou velkou nadváhu, šlo mi převážně o shození několika málo přebytečných kil, se kterými jsem si za celý půl rok sama nedokázala poradit. Stejně tak, jako většina lidí, jsem si myslela, že čím měně budu jíst (a hodně sportovat), tím větší úbytek váhy bude. Po půl roce mi došlo, že tato cesta nikam nevede a s pomocí navrženého stravovacího programu od poradce začala kila (centimetry) ubývat a to i bez hladovění. Dalším přínosem pro mě, jako pro vegetariána, bylo správné nastavení denního příjmu bílkovin, který byl u mě do té doby nedostatečný.

Nikola

Během studia na Vysoké škole jsem každým měsícem kynul a kynul. S přibývajícími kily odcházela chuť k pohybu a jakékoliv další aktivitě. Rozhodl jsem se, že to musí skončit. Chodil jsem pravidelně do posilovny, dřel se ale výsledky žádné. Ať už to bylo způsobeno špatnými stravovacími návyky, pravidelným přísunem alkoholu, celkově hektickému životnímu stylu (sedavé zaměstnání, pobíhání mezi školou a prací, nepravidelné stravování, atd.) nebo čímkoli jiným uvědomil jsem si, že potřebuji odbornou pomoc - zde vznikla první myšlenka změny stravování. Začal jsem hledáním na internetu, ale všude píšou něco jiného a člověk se z té směsice dozví vlastně prd. Tak jsem začal hledat odbornou pomoc, probírali jsme to i doma s přítelkyní, než jsem se rozkoukal mezi všemi poradci, tak jsem dostal poukaz k panu Spilkovi - pak jsem byl přítelkyni velice vděčný. Hned při první návštěvě mi pan Spilka sednul, je velice příjemný a všechno mi vysvětlil. Pak nastal šok v podobě 30% tuku v těle, vždycky jsem si myslel, že to ještě není tak hrozné - očividně bylo. Během návštěv jsem postupně snižoval obsah tuku v těle až na výsledných cca 18%. Ze začátku to byl boj ale je to jen o vlastní motivaci, jak šla kila dolů začal jsem se mnohem více hýbat - běh, plavání, florbal. Nyní si sportovní aktivitu dopřávám minimálně dvakrát týdně. Cítím se skvěle a jsem sám se sebou spokojený. S panem Spilkou jsem byl velice spokojen! Věnoval se mi 100%, dokázal poradit s každým problémem, do ničeho člověka nenutí naopak dokáže namotivovat k dalšímu postupu. Ocení Vaše výsledky a podpoří v pokračování. Díky panu Spilkovi jsem nedokázal jen změnit své stravovací návyky a zhubnout, ale také kompletně změnit svůj dosavadní životní styl z gaučového povaleče na člověka, který rád sportuje, je aktivní a užívá si života. Rozhodně můžu pana Spilku doporučit jako člověka, který se opravdu vyzná ve svém oboru a dokáže každému pomoci s jeho problémem. Dle mého názoru je návštěva nutriční ordinace pana Spilky dobře investovanými penězmy, které člověk investuje pouze sám do sebe.

Ondřej Slavíček

Pokud někdo dospěje k závěru, že potřebuje změnu životního stylu v oblasti výživy a redukce váhy (můj případ), mohu jen doporučit. Velice lidský a rozumný přístup pana Spilky mi pomohl se během ročního docházení zbavit nadbytečných kilogramů a dostat se do pohody s nižší váhou. Od nás klientů to určitě vyžaduje trochu pevné vůle a sebekázně, ale právě s perfektním přístupem pana Spilky se to dá zvládnout bez zbytečných nervů. Touto cestou mu mohu jen poděkovat a těšit se ještě na další spolupráci, protože ke kýženému cíli mi přeci jen ještě kousek chybí☺

Jana Zemancová

Díky této ordinaci se mi konečně podařilo shodit 14 kg. Poprvé jsem poznala způsob bez hladovění a hlavně jsem neměla chutě na sladké. Vše mi podrobně a ochotně vysvětlili a už vím, jak vlastně tělo funguje... Držím všem palce a ještě jednou děkuji, jste fajn :-)

Helena Havlíková

Informace ohledně změny životního stylu vyčerpávající. Poradce nikomu za každou cenu nic nenutí, nedoporučuje žádné extrémní stravovací režimy, přizpůsobuje způsob stravování klientovi, učí klienta být samostatným a schopným si řídit proces změny stylu.

Petra Koutná

S přístupem pana Spilky jsem byla velmi spokojená, hodnotím kladně jeho příjemné vystupování a srozumitelné vedení při redukci.Co se týče jídla musíte být kreativní, vymyslet si, co nejvíce jídelníčků nebo Vás to brzo omrzí :) Začátky nebyly jednoduché zvyknout si na tuto cestu stravování (jsem člověk, co bohužel má rád jídlo, ale pokud máte pevnou vůli, vše zvládnete. Souhlasím s názorem, že je to trochu časově náročné se zadáváním potravin do programu, ale po čase až to omrknete, půjde vám to samo. Co se týká celkové ceny za službu, tak jsem čekala o něco méně, nicméně pořád to není tak strašné, tak jako u jiných výživových poradců, kde se částky pohybují daleko výš. Já jsem do poradny chodila asi 3 měsíce - zhubla jsem cca 6 kilo - 10 cm dole. Ještě mám, co dávat dolů, ale jsem ráda, že se dostavil alespoň tento výsledek, který mě motivuje dál. Chce to opravdu změnit jídelníček a hlavně se udržovat v pohybu, důležitý je každý pohyb! Dříve jsem také se pokoušela zhubnout nikdy jsem to nevydržela a teď poprvé díky panu Spilkovi jsem dosáhla nějakého výsledku. Teď jenom to chce se držet dál a vyhnout se jojo efektu :)

Veronika F.

Myslím, že nejdůležitější je stejně vlastní rozhodnutí pracovat sám na sobě a s tím Vám žádný poradce nepomůže. Ale u tohoto poradce jsem cítila, že to, co mne učí, splývá s mým osobním přesvědčením a to je důležité cítit to stejně srdcem. A pak je krásný pocit, když zjistíte, že to, čemu věříte, opravdu funguje.

Karolína Forštová

Pana Spilku mohu vřele doporučit. Vysvětlil mi mé stravovací chyby a špatné návyky. Díky němu jsem pochopil, jak funguje nechtěné ukládání tuku v těle a co s tím dělat. Podařilo se mi mít svoji váhu trochu pod kontrolou, což se mi dříve nedařilo. Cítím se lépe a nadále lehce pomalu snižuji svoji váhu a procento tuku v těle. Věřím, že jsem trvale změnil své stravovací návyky a že mi nehrozí tzv. jojo-efekt.

Jan Brčák

Jednání s panem Spilkou bylo výborné a bezproblémové. Pan Spilka mě naučil jak zdravě přibývat na váze bez zbytečného tuku a nezdravého jídla. Poskytl mi mnoho informací o výživě, detoxikaci a nabírání svalové hmoty. S jeho službami jsem byl velmi spokojen.

Tomáš Doležal

Prisiel som tu na odporucanie lekara s tym, ze potrebujem upravit vahu smerom hore. +10kg. Po cca 6 mesiacoch ciel splneny a bolo to jednoduchsie nez som cakal. Osobne odporucam, dobra cena, ziadne zbytocnosti.Svalova vykonnost sa radovo znasobila. Pri dorzani jedalnicka je to jednorazova zalezitost a nie ako nekonciace diety, pretoze Vas nauci ako sa spravne stravovat. A potom je uz len na vas ci to budete dodrziavat. Zdar priberaniu a chudnutiu natrvalo.

Igor Smrek

Dlouhodobě jsem se potýkal s nadváhou. Přestože jsem sportovec, zaměřený na silové tréninky a klasický bodybuilding, nedařilo se mi snížit procento tuku ani po vše možných dietách. Proto jsem se nakonec rozhodl navštívit profesionála. Za 40 dní jsem na váze ztratil 15 kilogramů a procento tuku v těle se snížilo téměř o 15%, obléknu si opět věci, do kterých jsem se neoblékl dva roky. Cítím se naprosto skvěle. Hodně si všímá i mé okolí. Mnohem víc jsem začal sportovat, protože s menší tukovou zátěží je to snadnější. Není možné se nechat čímkoliv do tohoto programu nutit, člověk sám musí dojít k tomuto rozhodnutí a říct sám sobě dost a začít něco dělat. Je to rovněž o psychické stránce. Martin Spilka je každopádně profesionál, který pomůže za všech okolností. Jeho přístup je vysoce profesionální a jsem řád, že jsem se k němu dokopal.

Jan Chmelík

Jako asi každá žena jsem byla neustále nespokojena s tím, jak vypadám. Držela jsem nespočet diet, něco jsem vždy byla schopna shodit, ale za cenu toho, že se mi vše vždy opět vrátilo nahoru... Rozhodla jsem se využít výživového poradce a našla jsem nutriční ordinaci pana Spilky. Přišlo mi sympatické, co píše na svých stránkách, že nepoužívá žádné doplňky stravy a jídelníček se tvoří z potravin, které jsou normální. Za 4 měsíce jsem zhubla 13 cm v pase, 10 přes boky a celkově se mi zlepšil i zdravotní stav (cholesterol a nepálí mě žáha). Velice děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.

Patricie Bílková

Necítil jsem se fyzicky a ani psychicky dobře a i přesto, že jsem se snažil aktivně sportovat nedosáhl jsem výsledků, které jsem očekával s tím, že i přes snahu jíst podle sebe správně, jsem měl pocit hladu a po pár dnech jsem se vždy začal přejídat a měl jsem pořád neukojitelný hlad :-) Za necelé tři měsíce jsem na váze zhubl 11 kg, ale co vnímám jako nejdůležitější je to, že jsem minimálně zhubl svalovou hmotu a v drtivé většině pouze tuk (díky správně dodržované stravě) a zásadní změny jsou vidět na snížení objemu pasu, břicha ..... Cítím se daleko lépe, nejen fyzicky (což mám ověřené při konkrétních cvičení, kde jsem se posunul dále než předtím), tak hlavně psychicky. Jsem daleko bystřejší, mám pocit, že i v práci jsem efektivnější. Dále již nemám pocity hladu a nemám potřebu se ve večerních hodinách přejídat. Dokonce jsem objevil spoustu nových zdravých surovin, které jsem doposud nejedl a nyní jsem si některé zamiloval. Zjistil jsem, že je dobré se poradit s někým, kdo je v dané oblasti odborník ( a to platí i v jiných odvětví) a nemá cenu se dlouhodobě o něco snažit, když člověk neví, zda to dělá správně a nedostavují se výsledky. To může mít za následek nejen zdravotní problémy, ale i pocit daného člověka, že na to nemá, že nemá silnou vůli a pak to již vzdá navždy. Já jsem si po konzultaci uvědomil, že vůli a chuť mám, jen jsem výsledku nemohl dlouhodobě dosáhnout a udržet si ho, protože jsem se prostě špatně stravoval a mé tělo na to samozřejmě reagovalo. Nyní si myslím, že své tělo znám, že vím jak se mám stravovat, abych se cítil dobře a dokonce bych řekl, že v konečném důsledku jím více než předtím. Umím si připravit velmi pestrý jídelníček a co je na tom nejlepší, tak ze surovin, které chci já a které mě chutnají (zamiloval jsem se do snídaně -  včelí med namazaný na žitném chlebě a k tomu miska jahod :-)). Jsem rád, že jsem se po dlouhém zvažování odhodlal a využil jsem služeb pana Spilky, s tím, že jsem si vyčítal, že jsem to neudělal o pár let dříve, ale na konec si říkám, že lepší pozdě než vůbec. Stále ještě docházím na konzultace, tedy má "proměna" ještě není u konce, ale průběh jde podle našeho společného plánu a k cíli již mám velmi blízko.

Tomáš Kačírek

Vzhledem k mým různým potravinovým alergiím, mi pan Spilka dokázal poradit, aby můj jídelníček byl vyvážený a bez hladovění centimetry ubývaly. Díky jeho skvělému přístupu jsem odbourala různé stravovací zlozvyky a citím se výborně. Určitě doporučuji :-)

Benediktova Z

Pana Spilku jsem vyhledal jako oběť "jo-jo efektu" po předchozí redukci hmotnosti o 53 kg. Podařilo se mu najít nutriční chybu v mém předchozím programu, který přestával fungovat, a pomohl mi nalézt mizející jistotu v řízený stravovací režim. Po cca 4 měsících pod jeho vedením s pouze velmi omezenou možností pohybové aktivity má váha klesla o 8 kg a sestupná tendence pokračuje. Díky programu na sestavení jídelníčků je redukce poměru tuku a hmotnosti jasná, srozumitelná a snadná. Navíc osobnost pana Spilky velmi napomáhá celému režimu. Vše jasně vysvětlí, dokáže se vcítit do mysli člověka, který bojuje s nadváhou a chápe jeho myšlenkové pochody. Kdo nezkusí, nepozná :)

Martin Rafaj

Pan Spilka mi pomohl jako nikdo před ním - vše mi dopodrobna vysvětlil a byl trpělivý, když jsem něčemu nerozuměla. Během 3 měsíců jsem bez větších problémů shodila 10 kg a všichni v mém okolí si toho ihned všimli. Jeho metoda je přitom strašně jednoduchá, zvládne ji opravdu každý. Moje investice se tentokrát rozhodně vyplatila!

Petra B.

Mohu doporučit, bez léků, přípravků, a relativně za málo peněz.

Ludmila Dvořáčková

Správná a pohodová motivace pomohla k dosažení mého cíle, výsledek se dostavil.

Miroslava S.

Jak jsem se prožral ke 130 kilům Asi to zná téměř každý z nás, přes den se hlad moc neprojevuje, ale večer…. Večer jsem vždy vyluxoval ledničku – párečky, vajíčkový salát, lovečáček. A najednou jsem měl 130kg. Boleli mě nohy, špatně se mi shánělo oblečení, byl jsem pořád unavený. Co s tím? Diet už jsem pár vyzkoušel – většinou jsem si naordinoval svoji oblíbenou – po 16:00 nežer! A dokázal jsem nějaká kila shodit, ale tenhle druh diety není dlouhodobě udržitelný. A tak se mi moje kila s pár dalšími kilo-kamarády vracela. Během coronakrize jsem se rozhodl, že nechci držet dietu, ale potřebuji změnit jídelníček. Byl jsem z počátku skeptický, jestli jenom změna jídelníčku bude stačit k mému cíli. Tím cílem bylo do svatby mého syna (červenec) zhubnout jednu Elišku, moji 20 kilovou vnučku. Ona tedy v době, kdy jsem si dal toto předsevzetí, vážila jenom 18kg, ale potvora do července vyrostla a přibrala na 20kg. Díky panu Spilkovi a jeho nutričnímu plánu, aplikaci na jídelníčky a osobním konzultacím se mi můj cíl podařil. Co je na tom ovšem nejlepší – ke snížení váhy jsem se dostal svojí oblíbenou činností – já jsem se ke svým současným 106 kilům prožral! Doslova a do písmene prožral! Mohu si dopřát téměř vše co mám rád a kila jdou pořád dolů, netrpím vůbec hlady a ani mě netrápí chutě na oblíbené mlsky. Tudíž vyhlašuji cíl 2.0 – do vánoc chci být DoCent – mít méně než metrák. A nyní už se nebojím, že bych to nezvládl. Tento jídelníček jsem schopen dodržovat stále, klidně si mohu udělat den, kdy budu „prasit“ ve stravě a kila jdou pořád dolů. Pane Spilko moc děkuji

Rudolf Hanák

Příjemné vystupování, profesionalita, ochota vysvětlovat, podpora... Zkrátka jsem na 100% spokojena.

Gražyna Kostková

Jsem "pod dohledem" p.Spilky od června 2018. Za 6 měsíců, jsem zhubla 16 kg a 18 cm v pase. Nevěřila jsem, že i u mě to může fungovat. Samozřejmě, že bez dodržování jídelníčku a pohybu to nejde. Nicméně s tím jsem neměla problém ani před návštěvou nutriční ordinace. Jen jsem se dozvěděla, co a kdy a kolik jíst, a výsledek se dostavil. Jsem se sebou velmi spokojená a pokračuji v programu. Všem, kdo si myslí, že to nemůže fungovat, radím, vyzkoušejte si to. Je to vaše tělo, vaše rozhodnutí, vaše zdraví a váš život. Budete se cítit naprosto skvěle.

Irena Škardová

Nutriční ordinaci pana Spilky jsem si vybrala zcela náhodně, ale nemohla jsem zvolit lépe. Od mé první návštěvy jsem k dnešnímu dni (jsou to zhruba 3 měsíce) zhubla 10 kilo a ztratila v průměru 10 cm. Kromě úpravy jídelníčku jsem začala i dvakrát týdně sportovat. Můj životní styl se změnil, ale vše šlo s pomocí pana Spilky tak lehce, že jsem si toho ani nevšimla. Jím stále to, co mám ráda. Občas si dám víno, případně si dopřeju jinou dobrotou. Teď už ale vím, že si občas zahřešit můžu a nemám z toho špatný pocit. Vyzkoušela jsem různé diety a jídelníčky, ale nic u mě nefungovalo. Buď dostalo mé tělo takový šok z přemíry „zdravé“ stravy a různých doplňků, že se začalo bránit nebo se mi váha postupem času vrátila na původní hodnoty. Teď vím, jak se stravovat, co si můžu ke svému tělu dovolit a konečně jsme se spřátelili. Teď už není mou náplní hubnutí, ale život.

Jana

S nutriční ordinací pana Spilky jsem velice spokojená. Je to profesionál na svém místě. Nejen, že mě vyslechl a nastavil takový postup, který vyhovuje mému životnímu stylu, ale především vše přizpůsobil i mým chuťovým požadavkům. Sestavil mi 10 výborných jídelníčků a další jsem si dle jeho rad vytvořila sama. Vás to také naučí a to je podle mého názoru super. Dříve jsem byla u jiné poradkyně, tam byly jídelníčky dané, nešlo s nimi hýbat a recepty nic moc. Tady si sama rozhodnu, který den zařadím, podle nálady a chutě. Jen je třeba vědět, kolik si toho mám na talíř dát a to je celé. Já mám od září 2018 11 kg dole, manžel se přidal také a shodil zatím 8kg. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a ať Vám miminko roste :-)

Alice Králová

Velmi ochotný, příjemný, vše mi podrobně vysvětlil

Zdeňka R.

Pan doktor je velmi příjemný, jeho výklad zcela srozumitelný a metoda efektivní a celkem snadno proveditelná v praxi. Za 4 měsíce 7 cm v pase dolů, vnitřní tuk o 9 %. I když již nedržím tak důsledný dietní režim, tak s trochou pohybu navíc stále snižuji váhu i vnitřní tuk. Vše s normální stravou, bez jakýchkoliv doplňků. Rozhodně doporučuji.

Katerina Prazdniny

Rozhodla jsem se, že se pokusím změnit svůj život a dosavadní špatné stravovací návyky, jelikož mě nadváha začala omezovat v pohybu a vršily se zdravotní problémy. Dcera mi k svátku dala jako dárek konzultaci nutričního poradce. Za 7 měsíců jsem zhubla o 28 kg, tj. 4 konfekční velikosti, nemám již žádné zdravotní obtíže. Oceňuji lidský přístup odborníka, který mi vysvětlil jak se mám správně stravovat, vše je o mém rozhodnutí a výběru. I v pokročilejším věku není problém si upravit postavu.

Hana Papajiková

Řešili jsme výživu desetiletého syna. Naším cílem bylo snížit váhu, naučit syna i nás zdravému stravování. Jak syn, tak já jsme během 3 měsíců snížili váhu. Oba se cítíme lépe, zejména syn byl se změnou velmi spokojen a pochvaloval si i pozitivní vliv na pohybovou aktivitu. Syn se naučil v jídle "ovládat". Uvědomuje si, že jsou některé potraviny pro zdravé stravování nevhodné a pokud je konzumuje tak výjimečně a s vědomím, že je potřeba rovnováha mezi přijatou a vydanou energií. "Hřeší" podstatně méně než dříve. Z naší domácnosti také zmizela zásoba sladkostí.

Věra Kremlová

Dobrý den přeji všem. I já se připojuji se svým hodnocením - profesionální a hlavně lidský přístup. Naučili mě sestavovat si jídelníček, nemám žádný hlad ani chutě, cítím se výborně, po 3 měsících mám už 8 kg dole a o 6% méně tuku. Další věc, kterou jsem velmi ocenila na začátku a proto jsem se i rozhodla se stát jejich klientkou je fakt, že mi na rovinu řekli, že si nebudu kupovat žádné koktejly či tablety... Závěrem plně doporučuji ostatním a držím všem palce.

Karla Černá

Je mi 60 let, pod vedením poradce jsem během 4 měsíců zhubla o jednu konfekční velikost, nejvíce mě potěšilo zmenšení břicha o 15 cm a klesla mi hladina cukru o 2 jednotky. Nikdy jsem nepocítila hlad a nepoužívala žádné doplňky stravy. Nutriční ordinaci doporučuji všem, kdo chce provést změnu jídelníčku ze zdravotních důvodů a nebo kvůli váze.

Jana Nepejchalová

Služeb NUTRIČNÍ ORDINACE jsem se rozhodla využít poté, co jsem se několik let pokoušela s menším či ještě menším úspěchem zhubnout. I když jsem si myslela, že dobře znám zásady zdravého stravování, moje pokusy o redukci váhy byly neúspěšné. Proto jsem se rozhodla obrátit na odborníky, které jsem v NUTRIČNÍ ORDINACI skutečně našla. První výsledky se dostavily už po 2-3 týdnech, kdy mě nadobro přestala pálit žáha, která mě do té doby trápila poměrně často. Další výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. Každý týden jsem se cítila lépe. Brzy jsem mohla obléknout ty kusy oblečení, které jsem již plánovala ze svého šatníku definitivně vyřadit. Rodina i přátelé mi říkali, jak skvěle vypadám, všímali si mého hubnutí. Cítila jsem příval energie. Za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg. Spolupráce s NUTRIČNÍ ORDINACÍ byla výborná. Odborníci, které jsem poznala, vytvořili přátelské a vstřícné prostředí, naučili mě sestavit si vlastní jídelníček a porozumět principům zdravého stravování. Jejich služby mohu doporučit všem, kteří si přejí zhubnout, změnit svoji postavu a nenásilně zlepšit způsob svého stravování.

Milena Š.

Byl jsem moc spokojen

Peter Beňo

Když jsem v tomto roce „úspěšně dosáhla“ na váhovou hranici skoro 100 kg, rozhodla jsem se, že je potřeba konečně něco udělat. Na internetu jsem si zcela náhodně vybrala nutriční poradnu pana Spilky v blízkosti mého bydliště. Po konzultaci a zahájení změny jídelníčku se začaly dostavovat první úspěchy. Je pravdou, že si člověk musí v hlavě vše srovnat a změnit své zvyklosti. Ale vše jde. Přidala jsem ještě cvičení 2x v týdnu a přestože jsem původně nemyslela, že ještě v mém důchodovém věku dokážu nějaké zázraky, povedlo se. Od července do listopadu se má váha snížila o 15 kg, cítím se mnohem lépe a přestože vím, že potřebuji svou váhu a objem ještě dále snižovat, dodalo mi to i energii dále pokračovat. Mohu tedy pana Spilku všem doporučit pro jeho vstřícný a profesionální přístup. Moc mu děkuji.

E.Vrátilová

Velmi příjemný a pohodový člověk, který vás dokáže správně motivovat k dosažení toho, proč jste jeho ordinaci navštívili.

M.B.

K panu Spilkovi jsme chodili s manželem na jaře loňského roku (2020). Oba jsme měli jen malou nadváhu, ale dlouhodobě se nám nedařilo přebytečných kil zbavit tím, že jsme jedli malé porce a chodili běhat. Až u pana Spilky jsme zjistili, že jsme na to šli od začátku špatně a že pro hubnutí stačí dodržovat několik jednoduchých pravidel a jíst zdravě (a kupodivu hodně). Bez větší námahy a přílišného cvičení jsem za čtyři měsíce zhubla ze 69,5 kg na 59,5 kg – ani jsem si nemyslela, že bych tolik hubnout potřebovala. Stačilo k tomu dodržovat zmíněná pravidla a jíst zdravě, takže jsem navíc měla i dobrý pocit ze zdravého stravování. Také mi pomáhalo, že jsme do toho šli s manželem spolu, člověk má pak pevnější vůli :-). Letos je to rok, co jsme u pana Spilky byli poprvé, a za tu dobu jsem stihla shodit zmíněných 10 kg, následně jsem otěhotněla, takže jsem do poloviny ledna 2021 „přibrala“ téměř 20 kg, ale nyní (měsíc po porodu) už mám 65,5 kg. Nevěřila bych, že se na tuto váhu vrátím tak rychle, dokonce mi ani v těhotenství nebylo špatně – myslím si, že to bylo právě díky zdravému a vyváženému stravování. Jsem ráda, že jsme k panu Spilkovi chodili a že jsem se naučila postup, kterým nás vedl. Celý způsob zdravé a vyvážené stravy je velice přirozený, myslím, že by se tím měl řídit každý. Mně se to bude hodit celý život.

Markéta Grulichová

Rozhodl jsem se, protože se mi nedařilo redukovat tuk resp. občas se mi podařilo zhubnout, ale tuk (tukové polštáře) na těle zůstával. Také mně přestávala vyhovovat každodenní závodní strava (obědy). Cítil jsem se po nich těžko, byl jsem nafouklý a unavený při odpolední práci. Zmenšoval jsem večeře (i proto, abych neměl výčitky díky spořádaným obědům). Někdy jsem třeba nevečeřel vůbec. Míval jsem tudíž velmi často hlad. Protože jsem předtím neměl výrazné zdravotní potíže, všímal jsem si především změn postavových. Tukové polštáře mizely hlavně v oblasti břicha a pasu, a to po měsíci. V dalších měsících se postava dále sama rovnoměrně formovala, tuk mizel.  Takže mezi jednoznačný pozitivní pocit bych zařadil radost, že jsem zhubl bez hladu, únavy a stresových diet a hlavně - správně. Lépe a lehčeji se hýbu a mohu bez ostychu třeba na bazén. Pro mě je nejdůležitější vědět, jak si správně a v jakém množství rozložit jídlo během dne, abych neměl hlad. Jaké potraviny jsou pro fungování mého těla prospěšné. Zároveň jsem si bezpečně uvědomil, že i kdybych sebevíc sportoval, ale málo nebo nesprávně jedl, výše uvedených výsledků bych nikdy nedosáhl.

Filip Sirotek

Super - naprostá spokojenost, skvělý výsledek

Křížová

Dříve jsem zkoušela různé diety a žádná nezabrala, tak jsem si řekla, že bych chtěla zkusit něco nového a hlavně pod lékařským dozorem.  Musím říci, že za dobu "držení diety" jsem shodila 7 kg a zhubla přes 13 cm přes boky, což je pro mě úžasný výsledek. Cítím se o dost lépe, mám větší sebevědomí, přestávám se stydět nosit věci, které bych si na sebe předtím nikdy nevzala a motivuje mě to k pokračování.  Z nutriční ordinace jsem si odnesla mnoho nových zkušeností, ať již ohledně správného jídelníčku či cvičení. Dozvěděla jsem se, že toto celé není vlastně vůbec žádná dieta, naopak. Jím častěji a ve větších porcích a neznám pocit hladu a navíc k tomu shazuji, takže to celé hodnotím velice kladně.

Lucie Tlustá

Pana Spilku mohu vřele doporučit, vše je pouze o správném stravování, pohybu a změně životního stylu. Žádné tablety ani zázračné potravinové doplňky. Z mé strany velká spokojenost!

Michaela Hýžová

Pro výživového poradce jsem se rozhodla především z toho důvodu, že jsem po roce intenzivnějšího cvičení (2-3x týdně) zjistila, že pouze cvičením pár přebytečných kilogramů dolů nepůjde, a že je potřeba úprava jídelníčku. I přesto, že jsem do té doby měla zařazeno v jídelníčků dostatek zdravých potravin, stále se mi nedařilo jít s kily dolů a nebyla jsem se sebou spokojená. Jen bych chtěla zdůraznit, že nemám problém s nadváhou, spíš jsem chtěla upravit stravovací návyky a shodit cca 5 přebytečných kilogramů – to byl můj cíl. I když jsem na konzultacích začala zjišťovat, že váha není tak podstatná, ale podstatné jsou ubývající centimetry. Pana Spilku mi doporučila kamarádka, která s ním měla dobré zkušenosti a po úspěšném programu u něj se i po roce cítí stále stejně dobře a jo-jo efekt se u ní nedostavil. Po 3 měsících redukce jsem zhubla o 5,4 kg a snížila procento tuku v těle o 5,3 %. Přes zadek jsem dosáhla úbytku cca 10 cm. Můj metabolický věk (tzn. na kolik se tělo cítí) se snížil o 20 let. Musím říct, že jsem se nikdy necítila lépe a mám najednou spoustu energie, nechce se mi po obědě v práci spát, mám lepší náladu, zlepšila se mi pleť a cítím se o moc lépe i psychicky. Také už nemám takové chutě na sladké a na různé pochutiny jako dřív, když moje stravování nebylo nutričně vyvážené. Pokud chcete změnit stravovací návyky, a v dnešní době plné stresu se cítit lépe, rozhodně do toho běžte. Jediné, na co je potřeba se připravit, je méně volného času a více „obětování“ času na přípravu jídelníčku a jídel, vaření a nákupu potravin. Ale opravdu přijdete na spoustu věcí, které jste dělali špatně a už je dělat špatně nechcete. Pana Spilku rozhodně doporučuji všem. Je velmi ochotný, vše vysvětluje srozumitelně a laicky a není čeho se bát. S panem Spilkou jsem komunikovala i v průběhu redukčního období přes mobil, když jsem si nevěděla rady s konzumací některé potraviny a on reagoval velmi rychle a vždy mi poradil.

Veronika K.

Potřeboval jsem změnit životní styl, začít jíst zdravěji a snížit váhu, abych mohl začít běhat bez negativních efektů (zátěž kloubů). Za cca 2 měsíce přes 12 kg minus a hlavně mám lepší životní pocit (snazší pohyb, žádná únava). Pan Spilka mi ukázal cestu, která funguje. Dále už musím jít jen já sám...

Tomáš P.

Velmi kladně hodnotím tuto nutriční ordinaci, pan Spilka je člověk na svém místě, je vidět, že ho jeho práce velmi baví, a že rád pomáhá lidem s odstraněním nepěkných životních návyků. Je trpělivý, vše dostatečně vysvětlí a já mu za jeho péči moc děkuji. Recepty jsou pestré, strava vyvážená, příprava jednoduchá! Nejen, že mi ubývají kila a centimetry, vylepšuje se i stránka fyzická i duševní a to je naprosto skvělé! Mé zdravotní problémy vymizely! Jídlo je doopravdy lékem. Pan Spilka je lékem! ????????

Iva Hausteinová

Celý život jsem se snažila zhubnout, zkoušela různé diety a prášky na hubnutí, ale nic nezabíralo, max. 1-2 kg. A já potřebovala zhubnout tak 20 kg. Díky pomoci nutriční ordinace se mi srovnal cholesterol, pominuly bolesti žaludku, který se ozýval každou chvíli díky prodělaným žaludečním vředům. Nyní vše stabilně v pořádku, pleť se mi vyčistila, trpěla jsem akné, přestala mě bolet páteř a klouby. Zhubla jsem za 6 měsíců 14 kg. Díky správnému jídelníčku ubyl hlavně tuk, takže jsem zhubla nejen váhově, ale hlavně na objemu. A pokračuji dále. Zvedlo se mi úžasně sebevědomí, všichni v okolí mě chválí, jak jsem omládla a je to vidět. I zdravé jídlo může chutnat a člověk nemá hlad, naopak, k čemuž jsem byla dříve skeptická. Rozeznávám zdravé a nezdravé jídlo.

Věra Šemovová

Rezervujte si termín

Jméno a příjmení

Email

Telefon

Zpráva

Místo konzultace


Jak to u nás probíhá

Na nezávazné vstupní konzultaci se nutriční terapeut seznámí s Vaším zdravotním stavem, životosprávou a stravovacími návyky. Změří Vás na tělním analyzátoru, díky kterému zjistí aktuální složení Vašeho těla (tuk, voda, viscerální tuk, svalová hmota...). Tyto údaje se kontrolují při každé návštěvě. Dále Vám výživový poradce vysvětlí, jak lidské tělo funguje, jaká pravidla je nutné dodržovat a především odhalí všechny chyby, kterých se i nevědomky dopouštíte!!! Na základě získaných informací se stanoví ten nejvhodnější plán, se kterým Vás i odborník na výživu podrobně seznámí. Obavy ani stud opravdu nejsou na místě. Pomůžeme lidem jak s nadváhou, tak i podváhou a všem klientům, kteří chtějí mít své stravování pod kontrolou. 


Rezervovat termín

Důležitá upozornění

Nezabýváme se prodejem jakýchkoliv tablet, koktejlů nebo jiných doplňků stravy!

Onkologičtí pacienti a lidé s poruchou příjmu potravin, musí být v péči svých lékařů specialistů, proto je do péče nepřijímáme.

Info pro studenty: Z provozně-organizačních důvodů u nás není možné vykonat studentskou praxi.

Cena za poradenství

Vstupní konzultace je NEZÁVAZNÁ, trvá 45 min a díky akční ceně stojí nyní pouze 290 Kč. 

Následné výživové poradenství vždy přizpůsobujeme finančním poměrům každého klienta tak, aby si to mohli dovolit i maminky na mateřské dovolené, studenti nebo důchodci. Celková cena je ovlivněna dobou, po kterou je klient u nás v péči, počtem objednaných kontrol a výčtem služeb, které chce využívat.

Naše ceny jsou však výrazně nižší, než v jiných poradnách v Praze. 

Objednejte se k nám, rádi Vám vše vysvětlíme a nastavíme s Vámi takový stravovací režim, který zvládnete za pomoci běžně dostupných potravin i dodržet.


Rezervovat termín

Ordinace Praha 1 - Nové Město

Mezi hotelem Imperial a obchodním domem Bílá Labuť

Na Poříčí 17 - 3. patro
110 00 Praha 1 - Nové Město 
tel.: 774 821 777
nutricniordinacepraha1@centrum.cz

Nutriční ordinace Praha 1

Spojení MHD:
metro B - Náměstí Republiky
TRAM č. 3, 8, 14, 24 - Bílá Labuť


 

Ordinace Praha 14 - Černý Most

Poliklinika Černý Most

Gen. Janouška 902/17, 4. patro
198 00 Praha 14 - Černý Most 
tel.: 774 821 777
nutricniordinacepraha1@centrum.cz

Nutriční ordinace Praha Černý Most

Spojení MHD:
metro B – Černý Most nebo Rajská zahrada
BUS č. 181, 186, 201 – Poliklinika Černý Most